Четвер, 16.05.2024, 2:29 PM

Загальношкільні батьківські збори відбулися в актовій залі 28 жовтня 2022р.

Загальношкільні батьківські збори - це спеціально організований захід, мета якого налагодити взаємодію колективу закладу освіти, учнів, їхніх батьків та розв'язати інформаційні, пізнавальні й комунікативні завдання. Батьківські збори дають змогу:

обговорити питання освітньої, методичної, фінансово-господарської діяльності закладу освіти; встановити партнерські взаємини педагогів з батьками; розгллянути різні погляди виховання, навчання і розвиток дітей; активізувати та розвинути виховні навички батьків; підтримати впевненість батьків у власних педагогічних можливостях; узгодити дії учасників освітнього процесу. З цією темою 28 жовтня 2022 року, в актовій залі закладу відбулись загальношкільні батьківські збори. На порядку денному стояло багато питань, які хвилюють в даний час і адмістрацію закладу, і вчителів, і батьківську спільноту, і звіт голови батьківського комітету закладу освіти Руденко Г.М. за 2021/2022 навчальний рік і вибори до батьківського комітету на 2022/2023 навчальний рік, питання фізичної безпеки дітей під час війни (вибухонебезпечні предмети, мінна безпека, повітряна тривога), з якими ознайомив батьків головний інспектор ВЗНС Ізмаїльського РУГУ ДСНС України в Одеській області лейтенант служби ЦЗ Загребельний І.Ю. Поради щодо психологічної підтримкм дітей під час війни, з формуванням в учнів позитивної самооцінки і як почути свою дитину від практичного психолога закладу освіти Олексенко В.О., про результати спільної роботи сім'ї та закладу освіти щодо організації освітнього процесу від класного керівника 3-В класу Буркан Л.С., а також про багато важливих питань організації освітнього процесу від директора закладу Нерушіяна Я.Д.

Зустріч з батьками завжди є відповідальним та необхідним для правильної побудови освітнього процесу і в класі, і в закладі освіти. Оскільки метою виховання підростаючого покоління є формування всебічно розвиненої особистості, сім'я, як і заклад освіти, здійснює моральне, розумове, трудове, естетичне і фізичне виховання, і слід не забувати, що найважливіше у житті кожної людини - це наші діти!

,,,,,,

Переглядів: 94 | Додав: Wendy | Рейтинг: 0.0/0