Субота, 20.04.2024, 2:38 PM

Пріоритетні напрямки роботи закладу

Використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою функціонування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Основний показник діяльності  ліцею - розвиток  творчих здібностей учнів. Саме завдяки оптимальним умовам ліцейного середовища в напрямку роботи з обдарованими дітьми, ефективній роботі вчителів ми маємо стабільні досягнення вихованців  як на районному, обласному, так і на Всеукраїнському рівнях.

З 2016 року по теперішній час школа бере участь в міжнародному проекті GoCamp.

У 2019 році учні школи прийняли участь у Американському проекті «Флекс» та стали фіналістами.

Проектна та дослідно-експериментальна робота

є одним із важливих напрямів діяльності школи:

- участь у Всеукраїнському проекті «Я - іноватор». Розробка «Моделі підготовки компетентного випускника Школи соціалізації особистості»;

- участь в освітньому проекті GoCamp 2017-2017 із залученням іноземних волонтерів;

- участь Всеукраїнському конкурсі проектів для вчителів «Моя школа майбутнього від Гете –інституту (2018). Проект увійшов до 10-ти найкращих.

- участь у Всеукраїнському проекті «Моя школа – своє діло» від Гете-інституту.

- участь у освітньому проекті , спільно з компанією «Київстар», учасники увійшли до переможців проекту.

- участь у першому обласному кінофестивалі «Живе кіно-STOPBULLSNG/ФІЛЬМ «Один день». Команда учнів «Покоління Z» зайняла І місце.

- участь у районному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи «Військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» -2020). Зайняли І місце.

- участь у Всеукраїнському конкурсі розробок «Біла ворона, яка змогла!». ТОП -20 найкращих авторів (Орищак О.О.).

- участь у обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи «Військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» -2020). Зайняли І місце.

- участь у Всеукраїнському конкурсі Гете-Інституту України («Моя школа майбутнього»). Робота увійшла до 10 найкращих робіт.

Міжнародна діяльність:

• У 2019 році у рамках співпраці міст побратимів Кілії (Україна) – Фарсала (Греція) вчителі та учні взяли участь у ІІ Міжнародній науковій конференції «Ахіл. Відображення в мистецтві та літератури». Метою цих заходів є виховання толерантності та взаєморозуміння молоді в Європі. Це дає змогу формувати нову генерацію громадян, яка поважає культури, релігію, світосприйняття інших народів. Співпраця з навчальним закладом школа-ліцей № 3 м. Фарсала, Греція.

- У 2019 та 2020 році  участь у Програма обміну майбутніх лідерів від AmericanCouncil«Flex». Учениця 11 класу Звєрєва Юлія провела 2019/2020 навчальний рік у сполучених Штатах. Стала фіналістом у 2020 році учениця 10 класу Морозан Катерина.

«  Квітень 2024  »