П`ятниця, 19.04.2024, 12:09 PM

Кілійський заклад загальної середньої освіти № 3 Кілійської міської ради Одеської області

Індекс:              68303
Поштова адреса: Україна, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Кіченко, 71
Телефони:          0484341157, 0484341137
E-mail:               knvk-3@ukr.net
Сайт ЗНЗ на порталі «Мої знання»://mz.com.ua/school-wall/15373
Веб-сайт школи: www.school3kiliya.ucoz.ua

Приєднуйтесь до сторінки нашого освітнього закладу у Facebook! На Вас чекають фотозвіти подій освітнього закладу, безліч цікавих статей та актуальної інформації!

Директор:          Нерушіян Ярослав Дмитрович

Короткометражний фільм розповідає про будні школи: https://www.youtube.com/watch?v=XLM9loGC5ww#t=10

Школа відіграє важливу роль в житті кожної людини, впливає на її подальшу долю. До школи учні йдуть не лише за знаннями: вони спілкуються, вчаться бути активними, відкривають у собі таланти. Школа допомагає знайти правильний шлях у житті, формує в дитині особистість.
   У 2012 році Кілійському ЗЗСО I-III ст. №3 - ліцей виповнилося 75 роки. За короткий час школа вийшла на високий рівень і стала однією з кращих в районі. Вона дає якісну освіту, допомагає учням визначитись з майбутньою професією. Очолює школу Сорока Надія Миколаївна, директор, кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання – «Вчитель – методист», заохочувальні почесні відзнаки МОН України, нагрудний знак «Відмінник освіти України», нагрудний знак «В. Сухомлинський».

Заступники директора з навчальної роботи - Солойденко Анатолій Костянтинович, Семененко Ольга Володимирівна, з виховної роботи Філіна Оксана Валеріївна. В закладі функціонують  класи з профільним навчанням математичного циклу (11 А кл.) і суспільно-гуманітарного напрямку (історичний профіль, 10 кл.). В Кілійському ЗЗСО І-ІІІст.№3  навчання ведеться в одну зміну. Мова навчання - українська. В освітньому закладі  працюють 2 групи подовженого дня. В школі налічується 50 кабінетів. Кожен кабінет оснащено технічними засобами та наочністю, діють 2 комп’ютерних класи, обидва підключені до мережі Інтернет. 80 % кабінетів закладу оснащені інтерактивними комплексами. В закладі працюють бібліотека,, актова зала на 200 місць, 2 спортивних зали, кабінет естетичного виховання, методичний кабінет, кабінети логопеда, соціального педагога та практичного психолога, ресурсна кімната які оснащені ІКТ, 2 майстерні, дитячий куточок,  їдальня на 280 місць, медичний кабінет. В 2021 році розпочав свою роботу освітній ХАБ закладу, який оснащено найсучаснішим обладнанням і зручними та комфортними меблями.
   На сьогоднішній  день в навчальному закладі працюють 60 педпрацівника. «Спеціалістів вищої категорії» 22 вчителя, «Спеціалістів першої категорії» - 10 вчителів, «Спеціалістів другої категорії» - 10 вчителів, «Спеціалістів» – 17 вчителів. Педагогічне звання «Вчитель-методист» мають 1 вчителів, «Старший учитель» - 12 вчителів . Нагороджені нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти» - 3 вчителя, «В.Сухомлинський» - 1 вчитель. Рівень педагогічної майстерності протягом останніх років зріс. У цьому відіграла певну роль система науково-методичної роботи, сконцентрованої навколо проблеми «Особистісно зорієнтовані підходи до навчання та виховання школярів», реалізації системи виховної роботи «Компетентність + знання + творчість = креативна особистість».
 Реалізація програми «Школа розвитку креативного мислення» дасть можливість нашому освітньому закладу залишатись гарантом якості знань для учнів, розвитку їх інтелектуальних здібностей, будинком творчості і самореалізації для вчителів, школою довіри і авторитету батьків.
    В 2021/2022 н.р. в закладі заплановано впровадження в освітній процес цифрового інструментарію "Електронний журнал", "Електронний щоденник", який суттєво полегшить роботу як для вчителів і адміністрації, так і для учнів і їх батьків.
«  Квітень 2024  »