Середа, 15.05.2024, 8:32 AM

З 14 -18 листопада 2022року в Кілійському закладі загальної середньої освіти №3 пройшов тиждень толерантності.

В цьому році проведення тижня толерантності у нашому закладі припало на період воєнного стану, але це не вплинуло на реалізацію запланованих на цей період заходів. Класними керівниками 1-11 класів були проведені тематичні виховні заходи з використанням інтерактивних платформ, які дали змогу закріпити на практиці здобуті знання, також були проведені тематичні години практичного психолога та соціального педагога (бесіди з елементами тренінгу) для учнів. У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності в Кілійському закладі загальної середньої освіти №3 тиждень толерантності пройшов з 14 по 18 листопада 2022 року. Впродовж тижня робота вчителів закладу була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення позитивного настрою усіх учасників освітнього процесу.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Проведено тематичні конкурси, ігри, години спілкування, круглі столи та бесіди на тему толерантності. Відбулися години спілкування "Стежиною добра", "Квітка толерантності", "Умій дружити", "Хто така толерантна людина?", "Толерантність у нашому житті", "Що значить бути толерантним?", "Толерантність - основа взаємодії"; заняття з елементами тренінгу "Всі ми різні, всі ми рівні", "Толерантність - шлях до гуманізму", "Сходинки толерантності", "Толерантність - це любов, підтримка та терпіння", акції для учнів "Квітка толерантності", "Мені приємно сказати тобі ...", виставки дитячих проєктів "Світ толерантності", "Наш дружній клас", "Толерантність в нашому житті", "Толерантним бути модно", "Толерантність врятує світ."

Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживанння та любові, а толерантність врятує світ.

,,

Переглядів: 88 | Додав: Wendy | Рейтинг: 0.0/0