Понеділок, 29.04.2024, 1:00 PM

11:49 AM
Відкритий виховний захід "Великі права маленької людини" відбувся 21.12.2022р.для учнів 4-х класів

В рамках Всесвітнього тижня правової освіти в Кілійському закладі загальної середньої освіти №3 для учнів 4-х класів 21 грудня 2022 року відбувся відкритий виховний захід "Великі права маленької людини". Підготували його класні керівники 4-х класів Марина Вікторівна Карастойка, Тетяна Миколаївна Урум та асистенти вчителів Вікторія Андріївна Пашкевич, Вікторія Андріївна Гетьман. Захід проведено з метою ознайомлення учнів з правами, гарантованими Декларацією прав дитини, навчання дітей осмислено дотримуватися своїх прав, розвитку логічного мислення, мовлення, інтересу до правових знань, навичок самореалізації і самовиховання, виховання поваги до законів України, навчання користуватися своїми правами та поважати права інших людей.

Захід був дуже насичений, яскравий. Діти показали свої знання з прав дитини, а також ознайомилися з новою цікавою та корисною інформацією. Відправилися учні в країну правових знань на чарівному потязі. Протягом мандрівки дізналися про те, що являється найціннішим скарбом на світі, співали пісні, читали вірші, дивилися цікаве відео, грали в ігри "Дозволяється-забороняється, "Пошта порушених прав", "Чи знаєш ти зміст конвенції про права дитини?", створювали асоціативний кущ "Я маю право". Вихованці танцювального гуртка "Фантазія" під керівництвом Олени Миколаївни Стефанової підготували та подарували всім запальний танець.

Час промайнув швидко, мандрівка добігла кінця. Юні пасажири вийшли з чарівного потягу з багажем нових знань та позитивними емоціями.

,,

Переглядів: 72 | Додав: Wendy | Рейтинг: 0.0/0