Четвер, 16.05.2024, 4:36 PM

Свято "Знай, люби, оберігай Україну - рідний край.

Любити батьківщину - це означає вивчати її історію, знати й любити рідну мову, з повагою ставитися до державних символів країни, усвідомлювати свою належність до держави. Велике значення у прищеплені любові до рідної землі мають виховні заходи національно-патріотичного спрямування. Саме такий захід під назвою "Знай, люби, оберігай Україну - рідний край" було проведено 28 жовтня 2022 року для учнів 3-Б та 3-В класів Кілійського закладу загальної середньої освіти ✓3. Підготували свято Лариса Сергіївна Буркан, Наталя Сергіївна Бабенко та Череньова Ала Іванівна. Окрім дітей участь у ньому приймали й батьки. Допомогала в проведенні заходу педагог-організатор І.М. Ковальова. Розпочався захід із вітання гостей свята, вручення короваю. А далі програма була дуже насиченою. Учні читали вірші, співали пісні про Україну, які вивчили з вчителем музичного мистецтва О.Т. Кукленко, розгадували ребуси, добирали риму, дивилися фоторепортаж з краєвидами Кілії та цікавий відеоролик про історію нашого містечка. Дуже цікавим і повчальним було відео від родини учня 3-В класу Ілларіона Москвина. В своєму відеоролику він разом з татом Сергієм та мамою Яною розповів про те, з чого починається рідний край для кожної людини і як важливо для людини любити свою Батьківщину. Яскравим та чуттєвим моментом було прив'язування матусям стрічок на віночок шкільної родини. Кожна стрічка має своє значення: жовта - символ сонця, зелена - символ краси та молодості, синя - символ неба, блакитна - символ води, здоров'я, помаранчева - символ хліба, фіолетова - символ достатку та червона - символ любові. Матусі побажали, щоб ці стрічки стали родинним талісманом великої шкільної родини. Завершилося свято танцювальним флешмобом "Нехай квітує Україна", який підготували учні 11 класу під керівництвом О.М. Стефанової. Свято було дуже цікавим, насиченим, пізнавальним та повчальним. Такі заходи мають велике значення в національно - ратріотичному вихованні підростаючого покоління. Адже любов до Батьківщини зароджується в серці кожної людини ще в дитинстві й живе з ним протягом усього її життя.

,,,,,,,,,

Переглядів: 127 | Додав: Wendy | Рейтинг: 0.0/0