Понеділок, 29.04.2024, 1:25 PM

відкритий виховний захід "Моя майбутня професія" для учнів 9-х класів.

Кожному громадянину нашої країни надано право на вибір професії, рід занять і роботи. Проте це право, як показує практика, інколи дуже важко реалізувати - не вистачає знань про самі професії, тих вимог, які вони предявляють до особистості працюючого, і умінь оцінити власні здібності, виявити свої інтереси та схильності. З метою розширити уявлення про світ професій, про професійне самовизначення класні керівники 9-х класів Кілійського закладу загальної середньої освіти №3 (Анжела Олександрівна Піроженко, Світлана Миколаївна Дзенєус, Олена Володимирівна Балан) підготували та провели 2 грудня 2022 року спільну класну годину для своїх класів.

На захід були запрошені гості: Любов Іванівна Козлова (Кілійський транспортний коледж), Ніна Василівна Кащенко та Ала Пантелеймонівна Полякова (Кілійський професійний ліцей). Вони розповіли про умови навчання в коледжі та ліцеї, про спеціальності, яким можна там навчатися.

Виступив також директор закладу Ярослав Дмитрович Нерушіян, який дав деякі поради стосовно вибору професії.

Перед класною годиною учні 9-х класів пройшли анкетування "Моя майбутня професія". З результатом цього опитування ознайомила присутніх учениця 9-В класу Надія Начуйченко.

Цікавими були виступи учнів, які розповідали про професію, яку вони для себе обрали. Віолета Сбирчек (9-А) розповіла про професію юриста-слідчого, Вікторія Хаджи (9-В) - про професію патрульного поліцейського, Софія Максименко (9-Б) - мріє стати тута-майстром, Володимир Морозан (-Б)- програмістом, а Анастасія Збирчог (9-Б) - хореографом.

Завершилась класна година переглядом цікавого відеоролику "Професії майбутнього".

Сподіваємось, що девятикласники, коли будуть визначатися з вибором своєї майбутньої професії, скористаються тією інформацією, яку отримали під час такого корисного та змістовного заходу.

,,

Переглядів: 78 | Додав: Wendy | Рейтинг: 0.0/0