Середа, 08.05.2024, 8:47 PM

Неделя английского языка.
Мовленнєво-розумова діяльність – єдиний процес творення думки та мовлення – складає підґрунтя для спілкування. Оволодіння учнями основами спілкування є практичною метою вивчення іноземної мови у школі. Одним із засобів активізації мовленнєво-розумової діяльності є гра. В процесі рольової гри, ігрової ситуації, конкурсу підсилюється емоційне сприйняття матеріалу. Учні активно набувають мовленнєвих навичок. Тому у ході навчально-виховного процесу доцільно використовувати не тільки урочну форму роботи, а й практикувати проведення позакласних заходів, конкурсів, залучати учнів із різними здібностями до їх підготовки та участі. Важливу роль такі форми роботи відіграють на різних вікових етапах, починаючи від вивчення англійської мови у початковій школі і завершуючи у старшій школі. Проведення предметних тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності школярів, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет. В ході тижня англійської мови вчителями Кілійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей» було проведено ряд заходів, направлених на популярізацію предмета і заохочення школярів вивчати мову, а також культуру і звичаї народів, що населяють англомовні країни. Учні 6-Б кл. під керівництвом Дзенєус С. М. виступили з постановкою «Собака шукає господаря». Череньов Ю.В. провів мовний конкурс “SpellingBee” серед учнів 7-Б, 7-В, 8-А, 10-А класів. Учні 3-Б кл. під керівництвом Хлєбникової Т.І. виступили з постановкою «Alexeyandhisnewfriends». Сухова Л.І. провела екскурсію в шкільному музеї для учнів 4-А та 4-Б кл. Учні 10-Б кл. виступили з піснею “Sweetdreams” (кер. Дзенєус С.М.), учениця 3-Б кл. Дерепа А. декламувала вірші (кер. Хлєбникова Т.І.), на проектною роботою “Myafterschoolactivities.Iamreallygoodat …” працювали учні 7-Б та 7-В кл. (кер. Череньов Ю.В.) Учні 5-А та 5-Б кл. приймали активну участь у конкурсі малюнків на тему “Halloween” та “ThanksgivingDay” (вч. Сухова Л.І.), а учні четвертих класів- у конкурсі листівок (вч. Сухова Л.І.) Вчителі англійської мови Дзенєус С.М., Хлєбникова Т.І., Череньов Ю.В. сприяли виготовленню стіннівок «MyWorld», «FunnyЕnglish », “EnglishJokes”. Отже досвід проведення тижня англійської мови показав, що за¬гальна невимушена, психологічно підготовлена мовленнєва атмосфе¬ра в школі, коли й інші педагоги (окрема подяка вчителю історії Оріщак О.О. та бібліотекарю школи Загрійчук М.В.) ви¬являють мовленнєву ініціативу, сприяє вияву індивідуальних мож¬ливостей усіх дітей з різними здіб¬ностями. Англоговорящие страны. Урок - презентации 11-Б класс. Представляли свои работы: рассказывали об англоговорящих странах, создавали видео, а также рефераты по этой теме. Провел преподаватель аглийского языка Дзенеус С.Н. ?
Переглядів: 369 | Додав: Wendy | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »