Неділя, 28.04.2024, 9:08 PM

Конкурс Метеликів!

Вітаємо переможців та учасників обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»

На виконання листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 04.02.2020 року № 29 «Про Міжнародний екологічний конкурс» з 11 по 27 лютого 2020 року відбувся обласний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості за темою «Метелики – німий шедевр природи». Обласний етап конкурсу проходив на базі еколого-натуралістичного підрозділу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.

У обласному етапі конкурсу взяли участь 37 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Одеської області. 394 учасника представили 412 робіт у різних номінаціях.

Для участі у наступному – Національному етапі – ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи» від закладів освіти Одеської області направлено 72 роботи переможців (І місце) з усіх номінацій.

На підставі наказу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання від 10 квітня 2020 року № 52-ОД «Про підсумки проведення обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»» (за підсумками роботи фахового журі):

- нагороджено дипломами Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання переможців, які посіли І місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи» та роботи яких направлені для участі в Національному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»:

номінація «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці»:

Ангеліна Кузьміна, учениця 1-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, за роботу «Метелики – це живі душі квітів», керівник Урум Т.М.;

номінація «Метелик – ефемерна краса»:
Вікторія Соколова, учениця 7-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, за роботу «Чарівний метелик», керівник Кукленко О.Т.;

Юлія Гавриленко, учениця 3-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, за роботу «Разом по життю», керівник Кукленко О.Т.; за роботу «Барви літа», керівник Сухова А.І.;

Яна Збирчог, учениця 2-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, за роботу «Метелик на водних процедурах», керівник Збирчог Н.П.;

Єлизавета Мірчева, учениця 3-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, за роботу «Велич матінки природи», керівник Кукленко О.Т.;

- нагороджено дипломами Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання переможців, які посіли ІІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»:
Номінація «Танок метелика над весняною лукою»:

Ангеліна Кузьміна, учениця 1-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, за роботу «Щоб подружитися з метеликом», керівник Урум Т.М.;

- нагороджено грамотою Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання учасників обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»:

номінація «Одягнена метеликом»:

Крістіна Нестеренко, учениця 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, за роботу «Щоб подружитися з метеликом», керівник Томуз І.Б.;

номінація «Екологічна сумка з мотивом метелика»:

Анастасія Збирчог, учениця 6 класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Збирчог Н.П.;

Дар'я Семененко, учениця 4-Б класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Семененко О.В.;
номінація «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»:
Маргарита Зіора, учениця 4-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Бужилова Ю.О.;

Олександра Зіора, учениця 5-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Бужилова Ю.О.;

Ангеліна Герасимова, учениця 5-В класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Бужилова Ю.О.;

Валерія Кутила, учениця 5-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Бужилова Ю.О.;

номінація «Танок метелика над весняною лукою»:

Андрій Крайчев, учень 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Томуз І.Б.;

Тостоган Дмитро, учень 4-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Томуз І.Б.;

Юлія Гавриленко, учениця 3-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Кукленко О.Т.;

номінація «Метелик – ефемерна краса»:

Юлія Звєрєва, учениця 11-А класу Кілійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей, керівник Кукленко О.Т.

,,,,,,,,,,,,$IMAGE1,MAGE22$,,,,

Переглядів: 250 | Додав: Wendy | Рейтинг: 0.0/0