П`ятниця, 03.05.2024, 8:33 PM

КІЛІЙСЬКИЙ НВК "ЗОШ І - ІІІ СТ. №3 - ЛІЦЕЙ" ОТРИМАВ СТАТУС "GOCAMP"

Кілійський НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. №3 - ліцей" отримав статус "GOCamp"

У рамках року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal разом із Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами працює над розробкою нового формату дитячих пришкільних таборів – таборів з поглибленним вивченням англійської мови.

Цей проект отримав назву "GoGlobal camps", – повідомляють організатори.

За результатами відбору проекту статус "GoCamp" отримують 119 шкіл з 20-ти областей. Протягом періоду прийому заявок було отримано 559 анкет.

Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Що літній табір може бути веселим, розважальним, та яскравим. Також однією з особливостей "GoGlobal camps" стане те, що в табори буде запрошено іноземних волонтерів

Першим кроком до реалізації проекту стане створення у партнерстві з корпорацією Microsoft спеціалізованого веб-ресурсу – координаційного інформаційного центру. На сайті міститиметься уся необхідна методична інформація – для усіх бажаючих будуть доступні для завантаження навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відео та мультиками. До роботи у таборах "GoGlobal camps" також буде залучено іноземних волонтерів – носіїв мови. Їх основним завданням стане надання допомоги вчителям у проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей.

Наша школа отримала статус "GoCamp", зустріли волонтера. Дякуємо GoGlobal за гарну можливість спілкування англійською мовою. Слідкуйте за новинами!

Переглядів: 413 | Додав: Wendy | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2016  »